TOPlist

Ohraňovací nástroje


Katalogy Plasmet, Katalogy Teda

PPMiU PLASMET Sp. S o.o. je největším specializovaným výrobcem nástrojů pro ohraňovací lisy v Polsku. S využitím 25. leté zkušeností v oblasti výroby a zaváděním nových technologií do výroby, dosáhla firma PLASMET takové úrovně, která ji umožňuje být konkurence schopná na světových trzích.

Díky neustále se rozšiřujícímu skladu nástrojů, jsou schopni dodat katalogové ohraňovací nástroje se systémem upínání Promecam Amada, Trumpf/Wila a LVD do čtyř pracovních dnů od objednání.

Nástroje firmy PLASMET jsou vhodné pro ohraňovací lisy AMADA, TRUMPF, DURMA, ERMAKSAN, BAYKAL, TOSKAR, EHT, HACO, LVD, SAFAN, WARCOM a mnoho dalších.

Firma PLASMET nabízí i regenerace ohraňovacích nástrojů včetně následného laserového kalení.

Kromě hotových nástrojů, firma PLASMET nabízí výrobu nástrojů dle Vašeho návrhu nebo jsou schopni navrhout a vyrobit nástroj dle Vámi dodaného výkresu výrobku.

Firma PLASMET také vyrábí a dodává nože pro tabulové nůžky.:

Katalog plasmetu.pdf


Italská společnost TEDA byla založena v roce 1989 a od té doby je slovo inovace pro ni klíčové, jako i mnoho registrovaných Evropských patentů, které to dokazují. Tato společnost splňuje přísné normy a standardy v souladu se směrnicí o strojích a zařízeních 2006/42/CE.

Dlouholetá zkušenost a spolupráce s partnery na poli plechotvářecích strojů (ohraňovací lisy a tabulové nůžky), umožňuje vytvoření nového konceptu produktů, které přinášejí bezpečné a jednoduché používání těchto strojů ať už nových nebo již stávajících.

Na stránkách společnosti TEDA můžete najít popis jejich produktů. Jediné co tam nenajdete je jejich ochota a zkušenost, kterou si můžete kdykoliv ověřit pokud si zvolíte jejich produkty využívat.

Speed grip - Návod.pdf
Speed grip - Návod na youtube.com